Wyprawy wysokogórskie

Oferta opiera się o wyjścia słynące z fantastycznych widoków, z dala od miejsc tłumnie odwiedzanych przez turystów. Tatry to wyjątkowe góry. Wszyscy znawcy tematu podkreślają zróżnicowanie przyrodnicze i duże wysokości względne szczytów "upakowanych" na bardzo małym obszarze górskim.


Wspinaczka górska

Proponuję wspólne wyjścia o charakterze taternickim na ściany w Polskich i Słowackich Tatrach. Latem czekają na nas; Zamarła i Wołowa Turnia, Mnich ze swoimi ścianami, Zadni Mnich, Żabi Kapucyn, Batyżowiecki Szczyt, Galeria Osterwy, Szarpane Turnie, Mały Lodowy i Ostry Szczyt, południowa Kieżmarskiego, zachodnia Łomnicy etc. Zimą znakomite warunki do wspinania mikstowego znajdziemy nad Czarnym Stawem Gąsienicowym, w rejonie Świnicy, na Progu Mnichowym, Buli pod Rysami ale także na Tępej, w otoczeniu Dol. Furkotnej i Młynickiej czy też Kieżmarskiej.


Szkolenia indywidualne

Szeroki wybór szkoleń dla turystów letnich i zimowych oraz dla wspinaczy i narciarzy wysokogórskich. Jednym zdaniem dla wszystkich, którzy chcieliby poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności. Jeśli jesteś zainteresowany zapraszam na szkolenia w zakresie zimowej bądź letniej turystyki wysokogórskiej, zapraszam na szkolenia lawinowe a także w zakresie podstaw używania liny i autoratownictwa lodowcowego, także w zakresie planowania, pracy z mapą, wyznaczania trasy i nawigacji


Narciarstwo wysokogórskie

To propozycja dla wszystkich, którzy nie wyobrażają sobie zimowej aktywności górskiej bez nart. I to zarówno dla tych, którzy mają ochotę, po prostu, wybrać się na wędrówkę narciarską, jak też dla tych, którzy śnią o stromych i efektownych zjazdach!


prezent dla jednej bądź dla dwóch osób - voucher

Zakup vouchera to znakomity pomysł na prezent! Radość i wdzięczność obdarowanego bezcenna...