prezent dla jednej bądź dla dwóch osób - voucher

Zakup vouchera to znakomity pomysł na prezent! Radość i wdzięczność obdarowanego bezcenna...

Specjalizuję się w przewodnictwie technicznym. Vouchery przeznaczone są szczególnie dla osób wspinających się (np. skałki, sztuczne ścianki, góry) lub dla tych, którzy chcieliby spróbować smaku taternictwa. To właśnie w Tatrach istnieją znakomite warunki do uprawiania wspinaczki górskiej na różnym poziomie - szerokie możliwości działania znajdą tutaj osoby zarówno początkujące jak też zaawansowane.

Taki voucher możemy wręczyć niemal przy dowolnej okazji np. urodziny, rocznica etc. Może być też bez okazji - ot tak, po prostu, żeby komuś podziękować lub okazać wdzięczność.

Minimum formalności... 

 1. Kontakt wstępny: telefoniczny lub mailowy aby rozwiać ewentualne wątpliwości; +48 664 848 308, najlepiej po 19.00. Mail; firmamoko@wp.pl
 2. Przelew umówionej kwoty; Nest Bank: 04 1870 1045 2078 1280 4610 0001 lub blikiem na nr telefonu
 3. Mail z danymi. Po dokonaniu przelewu konieczne jest wysłanie maila (firmamoko@wp.pl) informującego o dacie dokonania zapłaty za voucher, podanie od kogo wpłynął przelew (imię, nazwisko, nr telefonu kontaktowego) oraz przekazanie informacji o osobie lub o osobach obdarowanych: imię i nazwisko 
 4. W odpowiedzi na maila, po stwierdzeniu wpłaty, wysyłam plik do druku vouchera (jpg lub pdf wedle życzenia)
 5. Przy odpowiedniej okazji wręczacie Państwo voucher, informując obdarowanego o konieczności wcześniejszej rezerwacji terminu i porozmawiania z przewodnikiem! Terminy sezonowe należy rezerwować z dwumiesięcznym wyprzedzeniem

Informacje, które będą przekazane osobom obdarowanym:

 1. W trakcie rozmowy rezerwujemy termin wyjścia oraz obieramy cel wspinaczki
 2. W przypadku złej pogody lub nieodpowiednich warunków konieczny jest kontakt aby ustalić i zarezerwować nowy termin wyjścia. Zdanie przewodnika w zakresie oceny zagrożenia jest kluczowe i to przewodnik ostatecznie decyduje o odwołaniu wyprawy.
 3. Osoby obdarowane mają także prawo do jednorazowego przesunięcia terminu wyjścia bez podana przyczyny. Warunkiem jest przekazanie przewodnikowi takiej informacji co najmniej tydzień przed terminem wyjścia! Konieczna jest wówczas nowa rezerwacja.
 4. Nie każdy cel i nie w każdych warunkach jest możliwy do realizacji z dwoma osobami. Wyjścia najtrudniejsze mogą być przeznaczone tylko dla jednej osoby. 
 5. W przypadku niedyspozycji przewodnika ustalany jest nowy termin wspinaczki
 6. Ważność vouchera wynosi 1 rok od daty wykonania przelewu.

Zapraszam serdecznie!