Wspinaczka

Jeżeli macie ochotę na nieco inny rodzaj emocji oraz większą dawkę adrenaliny to niezłym rozwiązaniem powinno okazać się wspinanie. Oferuję możliwość pójścia w tatrzańską ścianę lub na eksponowaną i efektowną grań. 

Wszystko po to, abyście poczuli się jak prawdziwi taternicy, abyście mogli zobaczyć jak to jest gdy ściana się obrywa a pod stopami straszy efektowna pustka ;)  Dla kogo jest ta oferta? Przede wszystkim dla osób chociaż trochę rozchodzonych po górach, dla turystów, którzy pochodzili po wysokogórskich perciach i chcieliby spróbować czegoś nowego, może nieco bardziej emocjonującego, może nieco bardziej ekstremalnego… Oferta wspinaczkowa trafi w gusta wszystkich tych turystów, dla których przygoda z ekspozycją, skałą i nieco ekstremalną perspektywą jest ważniejsza od samego faktu wyjścia na szczyt. Chociaż, mile widziane są osoby po jakimś przeszkoleniu w zakresie zasad wspinaczki i obsługi podstawowego sprzętu wykorzystywanego w tym celu, to nie jest to wymagane. To czego nie wiecie, przekażę Wam osobiście w takim zakresie jaki jest niezbędny aby zrealizować nasze projekty. Niemniej jednak dobór celu jak i jego realizacja będzie zależeć w dużej mierze od tego ile rzeczy umiecie i wiecie a ile musicie się nauczyć.

Aby poprzeć przykładami to co napisane powyżej chciałbym wymienić kilkanaście efektownych rozwiązań. Ale to tylko zarys możliwości! Wymieńmy choćby:

Zdobycie Mnicha Drogą Robakiewicza; Wyjście na Żabiego Konia wschodnią granią; przejście grani Kościelców, Świnicy lub Fajek; także grań Pośredniego Mięguszowieckiego Szczytu, Prawe Żebro Skrajnego Granata, Załupa H, Północny Filar Świnicy, Droga Gnojka na Kościelcu itp.