W skalnych ścianach Tatr

Wspinaczki w skale i w lodzie, latem i zimą. Bardzo duże możliwości doboru celu, jego trudności, długości oraz lokalizacji. Tatry oferują bardzo dobre warunki do uprawiania wspinaczki klasycznej.

Nie ukrywam, że właśnie ta forma obcowania z górami daje mi osobiście najwięcej radości i satysfakcji. Wspinam się już około 25 lat. W ciągu tego czasu przeszedłem wiele trudnych dróg jak choćby jedno z dwóch znanych polskich przejść tzw. Grani Wideł bez asekuracji w półtorej godziny czy też pierwsze przejście w ciągu Wielkiej Korony Tatr (14 najwyższych szczytów Tatr) w czasie nieco ponad 60 godzin. Mój "wykaz wspinaczkowy" znajdziecie w zakładce "Archiwum własne". To moja pasja ale też życie zawodowe. Jestem instruktorem taternictwa jaskiniowego oraz instruktorem wspinaczki skalnej Polskiego Związku Alpinizmu. Jako przewodnik wysokogórski klasy I nie mam ograniczeń co do trudności dróg na jakie mogę się z Państwem umawiać. Tak na prawdę ogranicza nas bezpieczeństwo, zdrowy rozsądek i Państwa możliwości - moje również haha ;)

 

Pomogę w realizacji Waszych planów. Możemy wspólnie wybrać się na drogę wspinaczkową (zadbam o przygotowanie i realizację) ale także możemy umówić się na dzień typowo szkoleniowy.

Zapraszam!

Ceny zaczynają się od 700 zł w przypadku jednej osoby i od 900 zł dla dwóch osób (450/os).